KONST / Litografier / Grafiskt blad 11211117
nr 1121 1117
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Grafiskt blad, Roland Svensson (1910-2003), signerad 1956, bladets mått. 48x33, dedikerad
måndag 7 augusti 2017
kl 20:34:52
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson